زائرسرا / مشهد / شرکت زعفران بهرامن

شرکت زعفران بهرامن

شرکت زعفران بهرامن شرکت زعفران بهرامن، در سال ۱۳۴۹ با نام عباس عباس زاده پا به عرصه همت گذارده و پس از ۲۴ سال تلاش بی وقفه،همگام با گذشت زمان وبا پیشرفت جامعه و تکنولوژی و احساس نیاز به یک نام تجاری انحصاری،درسال ۱۳۷۳ به زعفران بهرامن تغییر نام یافته وبا این برند فعالیت خود را به عنوان یک شرکت دانش محور که مشتری را در مقام شریک استرتژیک خودمی شناسد ادامه داده است. شرکت زعفران بهرامن ،با بهرگیری از تجارب ارزشمند و طولانی مدت مدیران،متخصصین و کارشناسان با تجهیز کامل آزمایشگاه کنترل کیفیت و با انجام آزمایشات لازم در جهت ارتقاء کیفیت محصول همواره مطابق یا استانداردهای ملی و بین المللی یا به عرصه رقابت گذاشته و توانسته دستاوردها و افتخاراتی را نصیب خود نماید. دستاوردها وافتخارات: دریافت پروانه کاربرد علامت استاندارد ملی ایران (سال ۱۳۷۳) دریافت گواهینامه بین المللی ISO 9001:2000 وHACCP (سال ۱۳۷۹) واحد نمونه کیفیت منتخب اداره کل استاندارد و تحقیقات صنعتی (سال ۱۳۸۲) صادرکننده نمونه منتخب سازمان بازرگانی (سال ۱۳۸۴) واحد نمونه کیفیت منتخب اداره کل استاندارد و تحقیقات صنعتی (سال ۱۳۸۶) برنده جایزه بین المللی کیفیت نیویورک (۱۳۸۵- 2006 میلادی) دریافت گواهینامه بین المللی ISO 22000 (سال ۱۳۸۶) دریافت گواهینامه اکرودیته آزمایشگاه از موسسه استاندارد و تحقیقات صنعتی ایران (۱۳۸۷) واحد نمونه کیفیت منتخب اداره نظارت بر مواد غذایی وبهداشتی (تیرماه ۱۳۸۸) دارای نشان حلال دارای تاییدیه از FDA آمریکا دریافت سیب سلامت ایمنی (سال ۱۳۸۹) در دنیایی که رقابت ،رمز بقاء وماندگاری سازمان هاست این شرکت سعی داشته است همواره با جدیت، انتقادپذیری،وظیفه شناسی وارزش نهادن به کار و تلاش مطابق با ذوق و نیاز مصرف کننده اقدام نمایند .

 • دفتر مرکزی : مشهد ، خیابان امام رضا نبش امام رضا ۸
 • ۸۵۴۱۵۶۸
 • ۸۵۴۶۳۱۲
 • info@bahramansaffron.com
 • www.bahramansaffron.com
 • شرکت زعفران بهرامن با شعار نوآوری نظم دهی و بهروری تلاش نموده است تا همگام با دنیای پیشرفته کنونی با حضور سنگین ، پررنگ و توانمند خویش در صحنه رقابت با صداقت در ذهن مشتریان حک شود .
  کارخانه زعفران بهرامن
  کارخانه زعفران بهرامن تولید کننده و بسته بندی کننده زعفران با بیش از ۴۱ سال تجربة موفق در بازارهای داخلی و بین المللی در محیطی به مساخت ۱۷۰۰ متر مربع در شهرک صنعتی توس مشهد واقع شده است.در این کارخانه فرآوری، بسته بندی و صادرات انواع زعفران بر اساس استانداردهای بین المللی و ملی انجام می گیرد. این شرکت با تولید و تهیة بهترین نوع محصول زعفران، مطابق با معیارهای کیفیت جهانی، و عرضة آن در اوزان و بسته بندی های بسیار متنوع سعی در برآورده نمودن تمامی سلایق و نیازهای مصرف کنندگان خود در سرتاسر جهان دارد. کلیه مراحل بسته بندی و سورت زعفران در این کارخانه توسط سیستمهای دقیق و افراد آموزش دیده و مجرب انجام میگیرد. زعفرانها در این شرکت پس از مرحله آزمایش و سورت در اوزان مختلف بسته بندی میگردد که بسته به نیاز مصرف کنندگان مختلف، تنوع وزنی از ۱/۰ گرم تا ۵۰۰ گرم در خط تولید این شرکت قرار دارد. به دلیل آسیب پذیربودن نسبی زعفران در مقابل رطوبت ، نور آفتاب، و فرار بودن عطر آن، نفوذ ناپذیر بودن بسته بندی ، شرایط بسته بندی و نگهداری محصولات دارای اهمیت به سزایی است. که در این شرکت به دلیل دارا بودن انبارهای مدرن و استاندارد از لحاظ رعایت شرایط کنترل دما و رطوبت ، این امر به بهترین نحو ممکن انجام می گیرد.


  شرکت زعفران بهرامن

  شرکت زعفران بهرامن
  زعفران بهرامن شرکت زعفران بهرامن زعفران بهرامن شرکت زعفران بهرامن زعفران بهرامن شرکت زعفران بهرامن زعفران بهرامن شرکت زعفران بهرامن زعفران بهرامن شرکت زعفران بهرامن زعفران بهرامن شرکت زعفران بهرامن زعفران بهرامن شرکت زعفران بهرامن زعفران بهرامن شرکت زعفران بهرامن زعفران بهرامن شرکت زعفران بهرامن زعفران بهرامن شرکت زعفران بهرامن زعفران بهرامن شرکت زعفران بهرامن زعفران بهرامن شرکت زعفران بهرامن زعفران بهرامن شرکت زعفران بهرامن زعفران بهرامن شرکت زعفران بهرامن زعفران بهرامن شرکت زعفران بهرامن زعفران بهرامن شرکت زعفران بهرامن زعفران بهرامن شرکت زعفران بهرامن زعفران بهرامن شرکت زعفران بهرامن